mulpo (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: left sidebar
he: סרגל שמאלי

en: content
he: תוכן

en: right sidebar
he: עמודת צד ימנית

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Comments
he: תגובות

en: Search
he: חיפוש

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Tools
he: כלים

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
