mulpo (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: content
hy: պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
