mulpo (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: footer
ku: بەرپێ

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: header
ku: سەرینە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
