mulpo (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: left sidebar
lv: kreisā sānjosla

en: content
lv: saturs

en: right sidebar
lv: labā sānjosla

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: Search
lv: Meklēt

en: header
lv: galvene

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Tools
lv: Rīki

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
