mulpo (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: left sidebar
mn: Зүүн хэсэг

en: content
mn: агуулга

en: right sidebar
mn: баруун хэсэг

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг
