mulpo (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Home
ru: Главная

en: left sidebar
ru: левая колонка

en: content
ru: содержимое

en: right sidebar
ru: правая колонка

en: footer
ru: подвал

en: Comments
ru: Комментарии

en: Search
ru: Поиск

en: header
ru: шапка

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Tools
ru: Инструменты

en: Tabs
ru: Вкладки

en: edit block
ru: Ред. блок

en: edit the content of this block
ru: редактировать содержимое этого блока

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
