mulpo (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Home
sk: Domov

en: left sidebar
sk: ľavý bočný panel

en: content
sk: obsah

en: right sidebar
sk: pravý bočný panel

en: footer
sk: pätička

en: Comments
sk: Komentáre

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: header
sk: hlavička

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Tools
sk: Nástroje

en: Tabs
sk: Záložky

en: edit block
sk: upraviť blok

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: User account menu
sk: Používateľské menu
