mulpo (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: content
th: เนื้อหา

en: footer
th: แสดงบล็อกของเมนูดา้นล่างของเวบ็ไซต์

en: Search
th: ค้นหา

en: header
th: ส่วนหัวด้านบนของเว็บไซต์

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
