mulpo (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: left sidebar
ur: بائیں سائڈبار

en: content
ur: متن

en: footer
ur: فوٹر

en: Comments
ur: تبصرے

en: Search
ur: تلاش

en: header
ur: ہیڈر

en: Help
ur: مدد
