Multi-domain login (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Save
cs: Uložit

en: Other
cs: Jiné

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Domains
cs: Domény
