Multi-domain login (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: Save
es: Guardar

en: Other
es: Otro(s)

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Domains
es: Dominios
