Multi-domain login (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Other
gl: Outro

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Domains
gl: Dominios
