Multi-domain login (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Save
pl: Zapisz

en: Other
pl: Inne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Domains
pl: Domeny
