Multi-domain login (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Save
pt: Guardar

en: Other
pt: Outro

en: Log in
pt: Entrar

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: Domains
pt: Domínios
