Multi-domain login (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Message
tr: İleti

en: Save
tr: Kaydet

en: Other
tr: Diğer

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Domains
tr: Alan adları
