Multi-domain login (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ
