Multi-domain login (1.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Save
nl: Opslaan

en: Other
nl: Andere

en: Log in
nl: Inloggen

en: Timeout
nl: Time-out

en: Domains
nl: Domeinen
