Multi-domain login (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Other
oc: Autre

en: Log in
oc: Se connectar

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Domains
oc: Domenis
