Multi-domain login (1.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Other
bo: གཞན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Domains
bo: ཁུལ།
