Multi-domain login (1.0.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Save
de: Speichern

en: Other
de: Weitere

en: Log in
de: Anmelden

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung
