Multi-domain login (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Message
eu: Mezua

en: Save
eu: Gorde

en: Other
eu: Bestea

en: Log in
eu: Sartu

en: Domains
eu: Domeinuak
