Multi-domain login (1.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Save
sv: Spara

en: Other
sv: Övriga

en: Log in
sv: Logga in

en: Domains
sv: Domäner
