Multi-domain login (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Save
uk: Зберегти

en: Other
uk: Інше

en: Log in
uk: Вхід

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Domains
uk: Домени
