Multi-domain login (1.0.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Message
be: Паведамленне

en: Save
be: Захаваць

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: About
be: Аб
