Multi-domain login (1.0.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Message
et: Teade

en: Save
et: Salvesta

en: Other
et: Muu

en: Log in
et: Sisene

en: About
et: Programmist

en: Domains
et: Domeenid
