Multi-domain login (1.0.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Save
fi: Tallenna

en: Other
fi: Muu

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: About
fi: Tietoja

en: Domains
fi: Domainit
