Multi-domain login (1.0.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Message
vi: Thông điệp

en: Save
vi: Lưu

en: Other
vi: Khác

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: About
vi: Giới thiệu
