Multi-domain login (1.0.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Message
ar: الرسالة

en: Save
ar: حفظ

en: Other
ar: آخر

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: About
ar: حول
