Multi-domain login (1.0.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Other
fr: Autre

en: Log in
fr: Se connecter

en: Timeout
fr: Temps limite

en: About
fr: À propos

en: Domains
fr: Domaines
