Multi-domain login (1.0.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: Save
lt: Saugoti

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: About
lt: Apie
