Multi-domain login (1.0.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Message
my: သတင်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ
