Multi-domain login (1.0.5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Save
hu: Mentés

en: Other
hu: Egyéb

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: About
hu: Leírás

en: Domains
hu: Domének
