Multi-domain login (1.0.5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Message
it: Messaggio

en: Save
it: Salva

en: Other
it: Altro

en: Log in
it: Accedi

en: About
it: Informazioni

en: Domains
it: Domini
