Multi-domain login (1.0.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Save
sk: Uložiť

en: Other
sk: Ostatné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: About
sk: Informácie o

en: Domains
sk: Domény
