Multi-domain login (1.0.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: Save
th: บันทึก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ
