Multi-domain login (1.0.6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Save
da: Gem

en: Other
da: Anden

en: Log in
da: Log ind

en: About
da: Om

en: Domains
da: Domæner
