Multi-domain login (1.0.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Message
ta: செய்தி

en: Save
ta: சேமி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: About
ta: பற்றி
