Multi-domain login (1.0.7) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: Save
ja: 保存

en: Other
ja: その他

en: Log in
ja: ログイン

en: About
ja: アバウト

en: Domains
ja: ドメイン
