Multi-domain login (1.0.7) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Save
ru: Сохранить

en: Other
ru: Другое

en: Log in
ru: Войти

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: About
ru: Информация

en: Domains
ru: Домены
