Multi-domain login (1.0.7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Message
sq: Mesazhi

en: Save
sq: Ruaj

en: Other
sq: Tjetër

en: Log in
sq: Identifikohu

en: About
sq: Informacione
