Multi-domain login (1.0.7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Message
te: సందేశం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Other
te: ఇతర

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: About
te: గురించి
