Multi-domain login (1.0.8) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Other
el: Άλλο

en: Log in
el: Είσοδος

en: About
el: Περί

en: Domains
el: Ονόματα χώρου
