Multi region (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Machine name
eu: Makinaren izena
