Multi region (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Region
hr: Regija

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
