Multi region (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Region
ku: ناوچە

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی
