Multi region (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Region
ast: Rexón
