Multi region (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: ID
az: İD

en: Default language
az: Defolt dil

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı
