Multi region (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Region
bg: Област на сайта

en: Default language
bg: Език по подразбиране
