Multi region (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Region
ca: Regió

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
