Multi region (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Region
el: Περιοχή

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
